Neskutočne ubehlo 15 rokov, odkedy sme sa rozhodli organizovať Amatérsku Tenisovú Ligu v Kremnici. Jeden z mnohých nápadov, na ktorý sme najviac hrdí. Dobré jedlo, ktorému sa venujeme a tiež šport a najmä tenis, sú krásne súčasti života a my v GAFAB to veľmi dobre vieme. Preto radi spájame tieto aktivity.
Sme šťastní, že po 14. rokoch štvorhier, sa našlo veľa nadšencov (20+), ktorí si chceli zmerať sily aj v dvojhre. A boli to neskutočné zápasy, krásne športové momenty a emotívne zážitky. ĎAKUJEME všetkým tenistom nielen z Kremnice, lebo ku nám chodia hrať aj tenisti z iných miest za tento jubilejný 15. ročník. V piatok 10.10. sme vyhodnotili a vyhlásil výsledky v reštaurácii OLIVA. Ako je už našou jesennou tradíciou, športové výsledky sme oslávili pečenou kačkou, lokšami a kapustou. K tomu pohár aj dva vína, piva.
Štvorhra skupina A. Krásny 3 setový zápas. Víťazná dvojica zaznamenala celkove 4. víťazstvo v ATL. Gratulujeme.
1. miesto Igor Valent / Ján Dobias
2. miesto Jordán Žufka st. / Radoslav Kraus
Štvorhra skupina B. Víťazi sa tešia po prvý krát z triumfu. Gratulujeme.
1. miesto Martin Haurík / Lukáš Weiss
2. miesto Vladimír Ťahún / Tomáš Príhoda
Dvojhra. Hrali sme v jednej skupine, všetci spolu, ženy aj muži. Najmä dievčatám sa chceme poďakovať, že sa nebáli zmerať si sily s mužmi. Akurát nám chýbali na záverečnom posedení. Veríme, že budúci rok sa k nám už pridajú.
1. miesto Radoslav Kraus
2. miesto Milan Vlček
Obidvom gratulujeme. Tu by sme radi spomenuli aj semifinálovú účasť pánov Jordán Žufka st. a Anton Littrich, ktorí síce vekom patria už medzi veteránov, ale húževnatosťou, kondíciou a tenisovým nadšením sú stále mladíci. Veľká poklona.
Ďakujeme za ročník 2025 a tešíme sa na rok 2026.